Pakalpojums 1033

 

Tarifu plāni

 

Kā pieslēgties
 

Kvalitatīvie sakari – tas ir viens no svarīgakiem nosacījumiem mūsdienu uzņēmējdarbībā.Katru projektu mēs izstrādājam, balstoties uz uzņēmuma struktūras un vajadzībām, papildu biroju un filiālu tālumu, iekšējo un ārējo komunikāciju raksturojumu. Individuālā pieeja ļauj paplašināt uzņēmumu ATC funkcionalitāti un spēku, kā arī maksimāli optimizētu finansiālās izmaksas.

Sakari ir nepieciešami lai risinātu jautājumus ar klientiem, gan priekš darbinieku sazināšanas uzņēmuma iekšienē. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu loku aprīkojumu iekšējo telefonu sakaru organizācijas jomā un komunikāciju risinājumus jebkāda lieluma uzņēmumiem. Mēs nodarbojāmies ar aprīkojuma izvēli, tālruņa sistemu uzstādīšanu un projektēšanu, tātad izpildam visus darbus līdz galam.

Priekš telefonu pakalpojumu sakaru organizēšanai tiek izstrādāts individuālais projekts sakaru konfigurācijai, projektējās, saskaņojās un konstruē vietējo sakaru tīklu sadali, tiek uzstādītas iekārtas, un organizē pieslēgšanu pie sabiedriska telefonu tīkla un nostādījumu pie paša pakalpojuma uz ATC.

Pie tam ir iespējams apvienot dažus birojus virtuālajā tīklā, ar pieslēgšanu katram pa izvēlēto kanālu, ar iespēju iedot īso telefona numuru priekš uzņēmuma iekšējās saziņas.Priekš kam ir vajadzīga ATC

Biroja ATC atvieglo saziņu starp biroja darbiniekiem, tagad nav vajadzības piešķirt atsevišķo pilsētas līniiju katram darbiniekam, vai izsaukt darbinieku pie telefona.

Tagad pietiek tikai ar to ka uzstādīt ATC ar iekšējo līniju skaitu ne mazāk par darbinieku skaitu, kuriem ir vajadzīgs telefons darba galdā. Darbinieki var sazinaties viens ar otru neatstājot darba vietu, zvanot kolēģim uz iekšējo īso tālruņa numuru vai arī organizet konferences zvanus.
Kādas ir pakalpojuma priekšrocības


Bezmaksas uzstādīšana
  Diennakts tehniskais atbalsts
  Visjaunākais aprīkojums
  Zvani pēc visizdevigākiem tarifiem
 

Daudzkanālu numuri
  Minimālais pieslēgšanas laiks
  Individuālā pieeja klinetiem